Mistrz słów

W dniu 11 maja odbył się u nas w holu na Wtz teleturniej Mistrz słów. Zostaliśmy podzieleni na 6 grup. Stanowiska do gry mieliśmy w kolorach żółtym , niebieskim czarnym , zielonym, białym i czerwonym.

Były też różne kategorie: takie jak film , muzyka, przyroda , sport, ,gastronomia , zawody, imiona , miasta i modele telefonów. Następnie z poszczególnych kategorii w ciągu minuty musieliśmy za pomocą liter umieszczonych na kostce ułożyć słowo z podanej kategorii. Każda grupa miała kapitana który wyznaczał poszczególne osoby do odpowiedzi.

Za każdy odgadnięty wyraz drużyna zdobyła 10 pkt.

Po zaciętej i fajnej rywalizacji tytuł „ Mistrza Słów zdobyła grupa oznaczona kolorem czarnym, która w nagrodę otrzymała statuetkę Mistrza Słów wykonaną przez uczestników na pracowni ceramicznej. Po części konkursowej grupa, która zwyciężyła przeszła do kolejnej konkurencji noszącej nazwę „ Kalambury na wesoło”Osoba wyznaczona przez kapitana miała przedstawić gestem lub mimiką wylosowane 3 wyrazy z magicznego kapelusza. Były to wyrazy wcześniej ułożone w mistrzu słów. Wszyscy bawili się świetnie.

P1340368 P1340353 P1340364

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *