Densowisko- Andrzejowisko III

Podczas kolejnej edycji tej imprezy przybyli goście mieli szansę zaprezentować przygotowany przez siebie artystyczny występ.          W przeglądzie udział wzięło 7 zespołów:

WTZ Świebodzin

WTZ Krosno Odrzańskie

WTZ przy SKR Gorzów WLKP

WTZ Caritas

WTZ Gębice

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Strzelce Kraj.

WTZ Kamień Wielki oraz gospodarz WTZ Strzelce Kraj.

Następnie odbyły się konkursy podczas których wszyscy bawili się dobrze.

Były to Tańce połamańce podczas których uczestnicy tańczą na gazecie w rytm muzyki, gorące krzesła podczas tej konkurencji uczestnicy tańczą a kiedy muzyka się skończy muszą zająć najbliższe krzesło oraz łapanie balonów w tej konkurencji podobnie jak w poprzednich wszyscy tańczą a kiedy muza zamilknie musi podnieść jeden balon jak nie zdąży odchodzi i kibicuje pozostałym kolegą i koleżanką. Był także tzw muzyczny pociąg kiedy wszyscy ruszyli w muzyczną podróż przez Francję , Grecję , Rosję, Argentynę , Rio de Janeiro , Polskę , i Hiszpanię, prezentowali wtedy taniec danego Kraju natomiast tą muzyczną podróż odbywali w rytm piosenki Ryszarda Rynkowskiego Jedzie pociąg z daleka.

Po tych wszystkich konkurencjach i zabawach oraz po ścisłych obradach jury wyłoniło pierwsze miejsce, które otrzymał Świebodzin natomiast wyróżnienia pozostałe grupy. Był także zapewniony ciepły posiłek oraz ciasto i owoce. Atrakcją był występ regionalnego zespołu disco polo Fenomen podczas którego wszyscy bawili się świetnie a szczęśliwcy otrzymali nawet

oryginalną płytę z autografem.

Na zakończenie wszyscy bawili się przy muzyce było świetnie!

andrzejowisko 2 andrzejowisko 3 andrzejowisko 4 andrzejowisko 6 andrzejowiskoDSC_0113

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *