Żywe potwory WTZ

W tym dniu na WTZ. Odbyła się Halloweenowa maskarada, w której wszyscy mogli wcielić się w postacie rodem z horroru. W celebrowanie święta, wprowadzili nas mała grupa przebranych uczestników w : wilkołaki, zombie, wieźmy, diabły itd. itd. Byśmy choć odrobinę mogli się wczuć w klimat wieczornej, amerykańskiej tradycji Halloween z dnia 31 października. Po ekscytującym wprowadzeniu przez wybranych uczestników, rozpoczęły się zabawne tematyczne konkurencje min.

– Mumia, w której wzięło udział pięciu instruktorów i tyle samo uczestników. Ta konkurencja polegała na jak najszybszym owinięciu własnego opiekuna z danej grupy papierem toaletowym w taki sposób by przypominał on egipską mumie. W tej konkurencji wygrała para pani Teresa Kubiak i Bartłomiej Szczepaniak.

- drugą konkurencją było Tonące Jabłko, w której chodziło o wyłowienie jabłka z wody za pomocą zębów bez użycia rąk, w której wzięło udział pięciu chętnych uczestników.

Kolejną konkurencją było Balonowe Szaleństwo, gdzie chętne osoby dostawały po balonie z niespodzianką w środku, którą była malutka karteczka z zadaniem do wykonania, po jego przebiciu.

- Ostatnia nasza konkurencja o nazwie Zgadnij co to za straszne słowo, miała na celu sprawdzić pomysłowość, kreatywność i sprawność pamięci naszych wybranych uczestników, jak i osób z widowni.

Na zakończenie dnia w stylu Halloween odbyła się dyskoteka w rytmie Disco Polo. Organizatorem całego balu była Pani Sylwia Wodzisławska.

P1340163 P1340113 P1340125 P1340126 P1340130 P1340140 P1340151 P1340158

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *